Seri Running Rock n Roll 2024

Rock n Roll Running Series
From April 28, 2024 until April 28, 2024
Madrid - Madrid, Komuniteti i Madridit, Spanjë
(Ju lutemi kontrolloni dy herë datat dhe vendndodhjen në faqen zyrtare më poshtë përpara se të merrni pjesë.)

- Cyrih Rock 'n' Roll Running Series Madrid

Gara do të përfshijë informacione rreth 226ERS Gels. 226ERS është sponsori i ri ushqimor i Cyrihut Rock 'n' Roll Running Series Madrid. Fondacioni Z Zurich do t'i japë 1 euro çdo fituesi në garat e sponsorizuara nga Zurich Seguros. Medaljet zyrtare do të lëshohen në vitin 2023. Alsa Partner i ri i serisë së vrapimit të Zurich Rock 'N' Roll Madrid.

Xhelet 226ERS të përdorura në garë Të gjithë vrapuesit e maratonës dhe gjysmëmaratonës do të marrin xhelat e tyre të energjisë nga partneri ynë zyrtar i ushqimit 226ERS përpara garës. Vazhdo leximin >>.

226ERS është sponsori i ri ushqimor për seritë e vrapimit të Zurich Rock 'n' Roll Madrid Xhelët do të jenë të disponueshëm në një gamë të gjerë shijesh për t'iu përshtatur kërkesave të ndryshme të energjisë. Vazhdo leximin >>.

Xhelet do të jenë të disponueshme në një gamë të gjerë shijesh për t'iu përshtatur kërkesave të ndryshme të energjisë.

Zurich Seguros do t'i dhurojë një euro Fondacionit Z Zurich për çdo fitues në çdo garë të sponsorizuar nga Cyrih Seguros. Qëllimi është të shpërndahen deri në 750,000 Euro për organizatat jofitimprurëse gjatë një periudhe trevjeçare. Vazhdo leximin >>.

Qëllimi është të shpërndahen deri në 750,000 euro për organizatat jofitimprurëse për një periudhë trevjeçare.

Medaljet zyrtare për vitin 2023 Ju do të duhet të punoni shumë në rrugët e MADRID-it për të marrë këtë pjesë të bukur! Kjo është një sfidë vetëm për më të guximshmit! Vazhdo të lexosh >>.